Zodpovědnost

Slacklife je i o zodpovědnosti

Vyrobeno v České republice

Myslíme si, že zodpovědný přístup k podnikání je stejně důležitý jako perfektně zpracovaný produkt. Co to pro nás znamená? Že Česká firma pro nás není jenom fráze maskující výrobu někde v zahraničí. Že je naprostá většina našich produktů vyrobena v České republice a to včetně všech obalových a tiskových materiálů. Že chceme, aby stejnou filozofii vyznávali i naši dodavatelé a obchodní partneři. Že nehodláme ustoupit z našich zásad jen kvůli nižším výrobním cenám v zahraničí. Jsme si jistí tím, že pouze s tímto přístupem můžeme snižovat ekologické dopady výroby a zároveň nabízet kvalitní výrobky s perfektním servisem. Výrobky, které budou dlouho a dobře sloužit. ​

Ekologie a recyklace

Používáme zejména recyklované obalové materiály, do práce chodíme pěšky, jezdíme na koloběžce nebo skateboardu. Neekologické saponáty u nás nenajdeš, používáme výrobky české firmy Feel Eco. Tím, že vyrábíme v Čechách snižujeme ekologické dopady způsobené dopravou. Preferujeme vegetariánskou stravu, kupujeme a pijeme kvalitní kávu a pečlivě třídíme odpad :)

Sociální rozměr

Podporujeme sociální a sportovní aktivity v našem okolí a pravidelně přispíváme na dobročinnou sbírku podporující rodiny s těžce nemocnými dětmi. Aktuálně jsme podpořili stavbu dětského hřiště v Indickém Himálaji.